• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
301 Indulis Plankovs7759801077599
302 Eldars Melngailis971739130074884
303 Andis Paegleskalns191850370852151174784
304 Guna Krancina178807099281573595
305 Aleksandrs Meška73383002473407
306 Lilija Valaine7046400278673250
307 Liga Jansone6920257102410573223
308 Elita Liepiņa68253040704772370
309 Ēriks Bušs3771066243226672280
310 Arnis Steinbergs6829710260192571248
311 Maral503402056006370963
312 Voldemārs Riekstiņš691529815814970763
313 Ināra sekirnikova35824032280468108
314 Irena Kukule37073676251068078
315 Kaspars Lubāns53079107554169068003
316 ivka5676510688038267835
317 Ligita Kalnozola670230128067151
318 Maija Rautmane0066524066524
319 Ilze Kruskopa-Āboltiņa16512152542834066010
320 Inara Sekirnkova4998060616065614
321 Silva Dobele6547400065474
322 Liega Spridzāne49163426711447064877
323 DZINTRA SIRANTS0031621063242
324 Kārlis Ozoliņš6213507122062867
325 Inese Mengote570410856988062800
326 Vallija Rita Leimane623720017662548
327 Nikolajs Sekirnikovs0031027062054
328 Daina Kaņepe003034429960987
329 inese ozola1865118493944517460119
330 Gundega Grišāne568125593951560103
331 Ligita Jansone36430559021259557
332 jānis seržants58190450111359348
333 Elita Liepiņa5919900059199
334 Ilva Biķerniece230520358797359004
335 Sarmīte Znutiņa00293135558681
336 Diāna Karkovska211901443666411158109
337 jurijs senko5751000057510
338 Marita Ādamsone56483006456547
339 vizma65489436972037156286
340 Sandra Jankovska5457100054571
341 Guntis Balodis03626932053900
342 Ingrida Salomonsen1244042111329136853242
343 Kaija Gibarte03525973151982
344 Vija Sileviča5058701330051917
345 dainis čaša504240093951363
346 zinta koha5129800051298
347 Vija Rūkle4272081400050860
348 Elita Jaudzema5063500050635
349 Inese Vīksniņa5022700050227
350 Sandija ĀTRENA4925500749262
351 Dace Logina4318060620049242
352 Anete Sausiņa4858682081048812
353 Anda Rozentālberga0024385048770
354 artis jaunzems69485031048573
355 Nikolajs Pohomovs4846000048460
356 Iveta Rokjāne1625194680624147728
357 Valdis Egle18955161285452647687
358 Maruta Jēkabsone4602000137047390
359 Artūrs Reiniks4678200046782
360 Vairis Laķevics0023248046496
361 Edmunds Ludboržs558429188114132246207
362 indulis krumins4620300046203
363 Inga Ceļdoma4602700046027
364 Elmārs Marenis29433163770045810
365 Linda Kokina4566900045669
366 Ineta Vēvere161832992779519544472
367 Aivija Lūce4442700044427
368 Skaidrīte Āboliņa4436000044360
369 Janīna Leja4265100168444335
370 Inta Rozenvalde3664610382995339944078
371 Daina Puntuka4324700043247
372 gints miluss43053820043135
373 Ēriks Grāpis31253117130942975
374 Kira Vīksne4241802333742688
375 Vineta Kamoliņa4222400042224
376 jana eņģele4107708862441987
377 Elīna Gerca3435636643598041807
378 Gita Nomale4175300041753
379 Elita Liepiņa415520200041752
380 Elīna Petrovska14287237935196041395
381 Antra Leimane4035500040355
382 oskars simsons39674015637540205
383 Līga Kriķīte (Ozoliņa)3985502841840157
384 Elita Brazinska4010300040103
385 Ina Grīnberga118071257266833539782
386 Anita Lausa Grāvīte003910565339758
387 Eva Nekai31669156764582039714
388 3912600039126
389 Macuks320386646017238856
390 Inguna Rimicāne3883100038831
391 Baiba Bojāre3340229549012938627
392 pūce383580025338611
393 Ilga Bēme527133716656638272
394 Jeļena Plinta1929363592029138176
395 Irisa Pupene16748237509038158
396 Vija Vasaraudze379770010738084
397 Arnis Kalējs11419988516418737729
398 Imants Cimmermanis3758000037580
399 vija oleskevica4621536744037221
400 Vija Sileviča3678502525537092

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)