• Horvātu mīklas "Sīriuss" uzvarētājs ir Baiba Matisone. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 23.08.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Lācis" uzvarētājs ir Ojārs Petrevics. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 21.08.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Odins" uzvarētājs ir Vija Ķimele (ex Jēkabsone). Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 19.08.2019 22:01
  • Latīņamerikas mīklas "Safīrs" uzvarētājs ir Imants Malējs. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 17.08.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Nīts" uzvarētājs ir Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane). Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 15.08.2019 22:01
kopā seko 132
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
301 Arnis Kalējs18573988550616779081
302 Guna Krancina178807628285178921
303 Silvija Circene7883140578840
304 Sandra Pāvila7752911745619278294
305 Indulis Plankovs7759801077599
306 Elita Liepiņa73394040704777511
307 Irena Kukule37075752211075676
308 Eldars Melngailis971739130074884
309 Andis Paegleskalns191850370852151174784
310 Aleksandrs Meška74390002474414
311 Lilija Valaine7046400278673250
312 Liga Jansone6920257102410573223
313 Ēriks Bušs3771066243226672280
314 Arnis Steinbergs6829710260192571248
315 Maral503402056006370963
316 Voldemārs Riekstiņš691529815814970763
317 Ināra sekirnikova35824032280468108
318 Kaspars Lubāns53079107554169068003
319 Ligita Kalnozola678170128067945
320 ivka5676510688038267835
321 Ilva Biķerniece3083836359557366902
322 Sandra Jankovska6656300066563
323 Maija Rautmane0066524066524
324 Ilze Kruskopa-Āboltiņa16512152542834066010
325 Valentīna Seile16022048774119065986
326 Inara Sekirnkova4998060616065614
327 Silva Dobele6547400065474
328 Liega Spridzāne49163426711447064877
329 DZINTRA SIRANTS0031621063242
330 Kārlis Ozoliņš6233507122063067
331 Inese Mengote570410856988062800
332 Vallija Rita Leimane623720017662548
333 Nikolajs Sekirnikovs0031027062054
334 Daina Kaņepe003034429960987
335 inese ozola1865118493944517460119
336 Gundega Grišāne568125593951560103
337 Ligita Jansone36430559021259557
338 jānis seržants58190450111359348
339 Elita Liepiņa5919900059199
340 Sarmīte Znutiņa00293135558681
341 Diāna Karkovska211901443666411158109
342 jurijs senko5751000057510
343 Marita Ādamsone56485006456549
344 vizma65489436972037156286
345 Guntis Balodis03626932053900
346 Vija Sileviča51859671330053256
347 Ingrida Salomonsen1244042111329136853242
348 Kaija Gibarte03525973151982
349 dainis čaša504240093951363
350 zinta koha5129000051290
351 Vija Rūkle4272081400050860
352 Elita Jaudzema5063500050635
353 Inese Vīksniņa5038000050380
354 Sandija ĀTRENA4925500749262
355 Dace Logina4318060620049242
356 oskars simsons48419015637548950
357 Anete Sausiņa4858682081048812
358 Imants Cimmermanis4880100048801
359 Anda Rozentālberga0024385048770
360 artis jaunzems69485031048573
361 Nikolajs Pohomovs4846000048460
362 Iveta Rokjāne1625194680624147728
363 indulis krumins4755900047559
364 Maruta Jēkabsone4602000137047390
365 Artūrs Reiniks4678200046782
366 Vairis Laķevics0023248046496
367 Edmunds Ludboržs558429188114132246207
368 Inga Ceļdoma4617700046177
369 Elmārs Marenis29433163770045810
370 Linda Kokina4566900045669
371 Aivija Lūce4528900045289
372 Ineta Vēvere161832992779519544472
373 Skaidrīte Āboliņa4436000044360
374 Janīna Leja4265100168444335
375 Inta Rozenvalde3664610382995339944078
376 Daina Puntuka4324700043247
377 Gita Nomale4315400043154
378 gints miluss43053820043135
379 Ēriks Grāpis31253117130942975
380 Kira Vīksne4241802333742688
381 Vineta Kamoliņa4222400042224
382 jana eņģele4107708862441987
383 Elīna Gerca3435636643598041807
384 Elita Liepiņa415520200041752
385 Elīna Petrovska14287237935196041395
386 Līga Kriķīte (Ozoliņa)4086102841841163
387 Elita Brazinska4087900040879
388 Antra Leimane4070500040705
389 Ina Grīnberga118071257266833539782
390 Anita Lausa Grāvīte003910565339758
391 Eva Nekai31669156764582039714
392 3912600039126
393 Macuks320386646017238856
394 Inguna Rimicāne3883100038831
395 Baiba Bojāre3340229549012938627
396 pūce383580025338611
397 Ilga Bēme527133728267638498
398 Jeļena Plinta1929363592029138176
399 Irisa Pupene16748237509038158
400 Vija Vasaraudze379770010738084

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)