• Horvātu mīklas "Lāpsta" uzvarētājs ir Eriks Silders. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 11.11.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Straume" uzvarētājs ir Kaspars Sedlenieks. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 09.11.2019 22:01
  • Igauņu mīklas "Tītars" uzvarētājs ir IEVA GURSKA. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 07.11.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Tornis" uzvarētājs ir Ilze Liepiņa. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 05.11.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Vobla" uzvarētājs ir rita pudane. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 03.11.2019 22:01
kopā seko 130
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
301 Jānis Krūze8118619040083090
302 dainis borisans0041026082052
303 Uldis Auzāns739428176667680775
304 Ilga Smite784030144212380670
305 Elita Liepiņa76484040704780601
306 Sandra Jankovska8054400080544
307 Gunita Riņķe-Sarkane7976900079769
308 Silvija Circene7883140578840
309 Sandra Pāvila7752911745619278294
310 Aleksandrs Meška75836002475860
311 Irena Kukule37075752211075676
312 Eldars Melngailis971739130074884
313 Andis Paegleskalns191850370852151174784
314 Lilija Valaine7046400278673250
315 Liga Jansone6920257102410573223
316 Ēriks Bušs3771066243226672280
317 Arnis Steinbergs6829710260192571248
318 Maral503402056006370963
319 Voldemārs Riekstiņš691529815814970763
320 Ligita Kalnozola68494801128069423
321 Ilva Biķerniece3208936359557368153
322 Ināra sekirnikova35824032280468108
323 Kaspars Lubāns53079107554169068003
324 ivka5676510688038267835
325 Maija Rautmane0066524066524
326 Kārlis Ozoliņš6556807122066300
327 Ilze Kruskopa-Āboltiņa16512152542834066010
328 Inara Sekirnkova4998060616065614
329 Silva Dobele6547400065474
330 Liega Spridzāne49163426711447064877
331 DZINTRA SIRANTS0031621063242
332 Inese Mengote570410856988062800
333 Vallija Rita Leimane623720017662548
334 Irēna Čugunova345576427466062087
335 Nikolajs Sekirnikovs0031027062054
336 Daina Kaņepe003034429960987
337 inese ozola1865118493944517460119
338 Gundega Grišāne568125593951560103
339 Ligita Jansone36430559021259557
340 jānis seržants58264450111359422
341 Elita Liepiņa5919900059199
342 Vija Sileviča5635314771330059160
343 Sarmīte Znutiņa00293135558681
344 jurijs senko5813000058130
345 Diāna Karkovska211901443666411158109
346 Marita Ādamsone56485006456549
347 vizma65489436972037156286
348 oskars simsons53973015637554504
349 Guntis Balodis03626932053900
350 Ingrida Salomonsen1244042111329136853242
351 zinta koha5231700052317
352 Kaija Gibarte03525973151982
353 dainis čaša504240093951363
354 Inese Vīksniņa5099400050994
355 Vija Rūkle4272081400050860
356 Elita Jaudzema5063500050635
357 Sandija ĀTRENA4925500749262
358 Dace Logina4318060620049242
359 Imants Cimmermanis4911900049119
360 Anete Sausiņa4885282081049078
361 indulis krumins4893700048937
362 Anda Rozentālberga0024385048770
363 artis jaunzems69485031048573
364 Nikolajs Pohomovs4846000048460
365 Aila Lāce4798700047987
366 Iveta Rokjāne1625194680624147728
367 Maruta Jēkabsone4602000137047390
368 Mirdza Zilace11504035706547215
369 Artūrs Reiniks4678200046782
370 Inga Ceļdoma4677800046778
371 Vairis Laķevics0023248046496
372 Zenta Zandberga202046254046456
373 Edmunds Ludboržs558429188114132246207
374 Elmārs Marenis29433163770045810
375 Linda Kokina4566900045669
376 Gita Nomale4470700044707
377 Ineta Vēvere161832992779519544472
378 Skaidrīte Āboliņa4436000044360
379 Janīna Leja4265100168444335
380 Inta Rozenvalde3664610382995339944078
381 Kira Vīksne4314502333743415
382 Daina Puntuka4324700043247
383 gints miluss43053820043135
384 Ēriks Grāpis31253117130942975
385 Anita Lausa Grāvīte004184965342502
386 Līga Kriķīte (Ozoliņa)4219402841842496
387 Vineta Kamoliņa4222400042224
388 Antra Leimane4198900041989
389 jana eņģele4107708862441987
390 Elīna Gerca3435636643598041807
391 Elita Liepiņa415520200041752
392 Elīna Petrovska14287237935196041395
393 Elita Brazinska4139000041390
394 Ina Grīnberga118071257266833539782
395 Eva Nekai31669156764582039714
396 Sarmīte Gabaliņa39407005539462
397 3912600039126
398 Inguna Rimicāne3899600038996
399 Macuks320386646017238856
400 Baiba Bojāre3349829549012938723

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)