• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
401 Baiba ........32050636241937076
402 Sarmīte Gabaliņa36915005536970
403 Arnis Seicans3695800036958
404 Daiga Meistere349161281052436721
405 ALDIS UDARSKIS71036424036495
406 Imants Matvejāns3454536127832736186
407 Imants Cimmermanis3588800035888
408 Inta Ozolina3342100216135582
409 laine laizane3553400035534
410 Tālivaldis Kreklis20828146990035527
411 dzessa3546000035460
412 Jānis Vigalis792440124709212435158
413 Jolants Jablinskis6408654278917435027
414 Anita Lejniece11998333519034801
415 Valdis Kamoliņš3451400034514
416 Agnese Volmane119034080034199
417 Imants Cimmermanis3411000034110
418 Anna Malinovska24233582028334107
419 Ilze Kalna3664351124815204834038
420 velta rjabceva33882830033965
421 Valentīna Adamoviča3372210801933849
422 Ligita Cīrule3364800633654
423 Aleksandrs Čerkašins331251612642633576
424 sandis kažmirs27365234560822533432
425 Sarmīte Znutiņa211363251741533179
426 kaspars26597648603233115
427 Irēna Blumfelde3289700032897
428 Dace Zvirbule3256636162032764
429 Kristine Lipsberga183397695652519232751
430 Vita Nagle-Milončiene3267700032677
431 Liene Mauriņa3258700032587
432 Jānis Bucis5142623122153732534
433 Ingrida Ozolina3170600031706
434 Agita Križanovska-Bot190112528771630803
435 Inta Ozoliņa2662400393730561
436 Anda Bakute30334360030370
437 Jana Kundrate40623212579513930317
438 Jānis Zlemešs30086005030136
439 gita balode63765928814030110
440 Vita Balode294455205829555
441 Iveta Znotiņa (Laizāne)2950300029503
442 Fricis Gailis2934700029347
443 vija oleskevica15160276921629224
444 aldis putāns1089279960529090
445 Lilita Pavloviča ex.Hvesko0028666028666
446 Diana Grahovska86536276371828556
447 Rasma Stikāne2850700028507
448 Nina Lapsenberga2846600028466
449 Modrīte Sermule275780545028123
450 Raitis Plonis23847408806828003
451 Sandris Matīsiņš192283315524916027952
452 Ingrīda Rjazanceva2744245024727734
453 Annika Krumina267650893027658
454 Ināra Ābele427227485027599
455 Mārīte Vaivode.16653010877727537
456 Inta Bāze2729100027291
457 Antra Alfere7127226748027091
458 Inga Timermane2240604482626894
459 vija liepina2672400026724
460 Daina Kondrate2502400130226326
461 Dzintra Lukina2632300226325
462 Alise Eikina2618200026182
463 Ilga Prokofjeva53253390025392
464 Sabīne Bunkše12773623961925283
465 Andris Bitenieks2514600025146
466 Ivars Kreicbergs2513400025134
467 Marks Malcevs1977305230725010
468 ilze daugaviete24753003824791
469 Elita Jurģe24755001724772
470 iveta kibere0024375024375
471 Uldis Kiesners1410022945024355
472 Jānis Dauksts2428700024287
473 Dace Stale1050238515124007
474 Edijs Šmits233050062623931
475 Ieva Meiere369462230047823913
476 Vija Seicane2354300023543
477 Auce Zālīte233710205223443
478 Indulis Mauslis2340500023405
479 Rondo Celms1289022039323331
480 Iveta Kivleniece206500222844623324
481 Anita Apine6086017226523317
482 Jānis Kaminskis0011459022918
483 Anita Batņa2280800022808
484 Anna Šterna2268400022684
485 Sandra Ranka01171116813622589
486 Maija rautmane03622116022152
487 michigan390222519489022104
488 Andris Balandins138808070761322039
489 Jānis Štekelis21748009921847
490 Sarmīte Lapene2184500021845
491 Ruta Žurgina213510701921440
492 Marita Zariņa2141300021413
493 Rita Borisova1816829228053021295
494 Anna Piļāne449020798021247
495 Dzintra Eglite1950210062721228
496 Violeta Kļaviņa21149360021185
497 Biruta Garanča2111300021113
498 Ingus Dziļums2097400020974
499 Zigmunds Meļķerts196231212102820873
500 Pārsla Saulīte20577014313820858

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)