• Horvātu mīklas "Sīriuss" uzvarētājs ir Baiba Matisone. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 23.08.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Lācis" uzvarētājs ir Ojārs Petrevics. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 21.08.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Odins" uzvarētājs ir Vija Ķimele (ex Jēkabsone). Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 19.08.2019 22:01
  • Latīņamerikas mīklas "Safīrs" uzvarētājs ir Imants Malējs. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 17.08.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Nīts" uzvarētājs ir Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane). Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 15.08.2019 22:01
kopā seko 132
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
401 Imants Cimmermanis3758000037580
402 Sarmīte Gabaliņa37500005537555
403 vija oleskevica4621536744037221
404 Vija Sileviča3678502525537092
405 Baiba ........32050636241937076
406 Arnis Seicans3695800036958
407 Daiga Meistere349161281052436721
408 ALDIS UDARSKIS71036424036495
409 Imants Matvejāns3454536127832736186
410 Irēna Čugunova200676415769035900
411 Imants Cimmermanis3588800035888
412 Inta Ozolina3342100216135582
413 laine laizane3553400035534
414 Tālivaldis Kreklis20828146990035527
415 dzessa3546000035460
416 Jānis Vigalis792440124709212435158
417 Jolants Jablinskis6408654278917435027
418 Sarmīte Zvaigzne348321809234942
419 Anita Lejniece11998333519034801
420 Valdis Kamoliņš3451400034514
421 velta rjabceva34245830034328
422 Imants Cimmermanis3429600034296
423 Agnese Volmane119034080034199
424 Ilze Kalna3664351124815204834038
425 Valentīna Adamoviča3372210801933849
426 Ligita Cīrule3364800633654
427 Aleksandrs Čerkašins331251612642633576
428 Irēna Blumfelde3345600033456
429 sandis kažmirs27365234560822533432
430 Sarmīte Znutiņa211363251741533179
431 kaspars26597648603233115
432 Dace Zvirbule3256636162032764
433 Kristine Lipsberga183397695652519232751
434 Vita Nagle-Milončiene3267700032677
435 Liene Mauriņa3258700032587
436 Jānis Bucis5142623122153732534
437 Anda Bakute32442360032478
438 Ingrida Ozolina3170600031706
439 Agita Križanovska-Bot190112528771630803
440 Inta Ozoliņa2662400393730561
441 Jana Kundrate40623212579513930317
442 Jānis Zlemešs30086005030136
443 gita balode63765928814030110
444 Sarmīte Lapene2987300029873
445 Daina Kondrate2812600154529671
446 Vita Balode294455205829555
447 Iveta Znotiņa (Laizāne)2950300029503
448 Fricis Gailis2934700029347
449 vija oleskevica15160276921629224
450 aldis putāns1089279960529090
451 Lilita Pavloviča ex.Hvesko0028666028666
452 Diana Grahovska86536276371828556
453 Rasma Stikāne2850700028507
454 Nina Lapsenberga2846600028466
455 Anita Batņa2816100028161
456 Modrīte Sermule275780545028123
457 vija liepina2809400028094
458 Raitis Plonis23847408806828003
459 Sandris Matīsiņš192283315524916027952
460 Ingrīda Rjazanceva2744245024727734
461 Annika Krumina267650893027658
462 Ināra Ābele427227485027599
463 Mārīte Vaivode.16653010877727537
464 Inta Bāze2729100027291
465 Antra Alfere7127226748027091
466 Inga Timermane2240604482626894
467 Dzintra Lukina2632300226325
468 Alise Eikina2618200026182
469 Ilga Prokofjeva53253390025392
470 Sabīne Bunkše12773623961925283
471 Ivars Kreicbergs2522600025226
472 Andris Bitenieks2514600025146
473 Marks Malcevs1977305230725010
474 ilze daugaviete24962003825000
475 Elita Jurģe24755001724772
476 iveta kibere0024375024375
477 Uldis Kiesners1410022945024355
478 Jānis Dauksts2428700024287
479 Dace Stale1050238515124007
480 Edijs Šmits233050062623931
481 Ieva Meiere369462230047823913
482 Indulis Mauslis2360300023603
483 Vija Seicane2354300023543
484 Auce Zālīte233710205223443
485 Rondo Celms1289022039323331
486 Iveta Kivleniece206500222844623324
487 Anita Apine6086017226523317
488 Jānis Kaminskis0011459022918
489 Anna Šterna2268400022684
490 Sandra Ranka01171116813622589
491 Maija rautmane03622116022152
492 michigan390222519489022104
493 Andris Balandins138808070761322039
494 Jānis Štekelis21870009921969
495 Ināra Gerasimova21685360021721
496 Rita Borisova1836129228053021488
497 Ruta Žurgina213710701921460
498 Marita Zariņa2141300021413
499 Anna Piļāne449020798021247
500 Dzintra Eglite1950210062721228

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)