• Horvātu mīklas "Lāpsta" uzvarētājs ir Eriks Silders. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 11.11.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Straume" uzvarētājs ir Kaspars Sedlenieks. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 09.11.2019 22:01
  • Igauņu mīklas "Tītars" uzvarētājs ir IEVA GURSKA. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 07.11.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Tornis" uzvarētājs ir Ilze Liepiņa. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 05.11.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Vobla" uzvarētājs ir rita pudane. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 03.11.2019 22:01
kopā seko 130
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
401 pūce383580025338611
402 Ilga Bēme527133728267638498
403 Jeļena Plinta1929363592029138176
404 Irisa Pupene16748237509038158
405 Vija Vasaraudze379770010738084
406 Sarmīte Zvaigzne375661809237676
407 Imants Cimmermanis3758000037580
408 vija oleskevica4621536744037221
409 Vija Sileviča3678502525537092
410 Baiba ........32050636241937076
411 Arnis Seicans3695800036958
412 Daiga Meistere349161281052436721
413 ALDIS UDARSKIS71036424036495
414 Imants Matvejāns3454536127832736186
415 Imants Cimmermanis3588800035888
416 Inta Ozolina3342100216135582
417 laine laizane3553400035534
418 Tālivaldis Kreklis20828146990035527
419 velta rjabceva35402830035485
420 dzessa3546000035460
421 Jānis Vigalis792440124709212435158
422 Jolants Jablinskis6408654278917435027
423 Imants Cimmermanis3492600034926
424 Anita Lejniece11998333519034801
425 Valdis Kamoliņš3451400034514
426 Irēna Blumfelde3450200034502
427 Anda Bakute34352360034388
428 Agnese Volmane119034080034199
429 Aleksandrs Čerkašins337351612642634186
430 Ilze Kalna3664351124815204834038
431 Valentīna Adamoviča3372210801933849
432 Ligita Cīrule3364800633654
433 sandis kažmirs27365234560822533432
434 Sarmīte Znutiņa211363251741533179
435 Daina Kondrate3143400170833142
436 kaspars26597648603233115
437 Dace Zvirbule3285136162033049
438 Kristine Lipsberga183397695652519232751
439 Vita Nagle-Milončiene3267700032677
440 Liene Mauriņa3258700032587
441 Jānis Bucis5142623122153732534
442 Ingrida Ozolina3170600031706
443 Agita Križanovska-Bot190112528771630803
444 Inta Ozoliņa2662400393730561
445 Jana Kundrate40623212579513930317
446 Jānis Zlemešs30086005030136
447 gita balode63765928814030110
448 Vita Balode294455205829555
449 Iveta Znotiņa (Laizāne)2950300029503
450 Fricis Gailis2934700029347
451 Raitis Plonis25124408806829280
452 vija oleskevica15160276921629224
453 aldis putāns1089279960529090
454 Lilita Pavloviča ex.Hvesko0028666028666
455 Andris Rudzītis2428304367028650
456 Diana Grahovska86536276371828556
457 Rasma Stikāne2850700028507
458 Juris Trups2847600028476
459 Nina Lapsenberga2846600028466
460 Anita Batņa2816100028161
461 Modrīte Sermule275780545028123
462 vija liepina2809400028094
463 Sandris Matīsiņš192283315524916027952
464 Ingrīda Rjazanceva2744245024727734
465 Annika Krumina267650893027658
466 Ināra Ābele427227485027599
467 Mārīte Vaivode.16653010877727537
468 Irēna Priede26426644030127371
469 Inta Bāze2729100027291
470 Antra Alfere7127226748027091
471 Inga Timermane2240604482626894
472 Dzintra Lukina2632300226325
473 Alise Eikina2618200026182
474 ilze daugaviete25720003825758
475 Ilga Prokofjeva53253390025392
476 Sabīne Bunkše12773623961925283
477 Ivars Kreicbergs2522600025226
478 Andris Bitenieks2517600025176
479 Indulis Mauslis2516400025164
480 Marks Malcevs1977305230725010
481 Ināra Gerasimova24908360024944
482 Elita Jurģe24755001724772
483 valdis Modāns2473300024733
484 iveta kibere0024375024375
485 Uldis Kiesners1410022945024355
486 Jānis Dauksts2428700024287
487 Dace Stale1050238515124007
488 Edijs Šmits233050062623931
489 Ieva Meiere369462230047823913
490 Vija Seicane2354300023543
491 Auce Zālīte233710205223443
492 Rondo Celms1289022039323331
493 Iveta Kivleniece206500222844623324
494 Anita Apine6086017226523317
495 Jānis Kaminskis0011459022918
496 Anna Šterna2268400022684
497 Sandra Ranka01171116813622589
498 Maija rautmane03622116022152
499 michigan390222519489022104
500 Andris Balandins138808070761322039

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)