• Horvātu mīklas "Sīriuss" uzvarētājs ir Baiba Matisone. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 23.08.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Lācis" uzvarētājs ir Ojārs Petrevics. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 21.08.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Odins" uzvarētājs ir Vija Ķimele (ex Jēkabsone). Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 19.08.2019 22:01
  • Latīņamerikas mīklas "Safīrs" uzvarētājs ir Imants Malējs. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 17.08.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Nīts" uzvarētājs ir Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane). Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 15.08.2019 22:01
kopā seko 132
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
501 Violeta Kļaviņa21149360021185
502 Biruta Garanča2111300021113
503 Ingus Dziļums2097400020974
504 Zigmunds Meļķerts196231212102820873
505 Pārsla Saulīte20577014313820858
506 Ilma Ločmele011120692020803
507 Maija Gailīte2080000020800
508 Inese Jansone204330010720540
509 Zenta Kalme362316190064320456
510 Elvira Osite2044400020444
511 Ģirts Kaminskis0010210520425
512 Jānis2038700020387
513 Janina Berzina20128094020222
514 Laura Bramane1952105571820096
515 Anita Ušacka1996900019969
516 maija rasa0019924019924
517 Mirdza Zilace1078609123519914
518 Ilze Kaminska171721952210419869
519 santa strazdina10881325554793819860
520 Maija Ļaksa1961600019616
521 ineta ineta009721019442
522 Maija Rautmane72019356019428
523 Ivars Grečs009689019378
524 Inna Dāviņa1930000019300
525 Liena Potkina15430175251319081
526 Andris Rudzītis1457504367018942
527 Ligita Cīrule1884100418845
528 Dārta Freipiča2010186142918844
529 Inguna Smaļķe2048016768018816
530 Antra Brazauska1879800018798
531 Maija Rautmane0018781018781
532 Zane Urbāne009344018688
533 Sarma Sheldere90146383916418648
534 valdis Modāns1836000018360
535 Juris Trups1835200018352
536 Lilita Pavloviča009158018316
537 Inta Svara009126018252
538 Dāvis Drozdovs1804500018045
539 Uvis Roze1800200018002
540 Susurs Susurs1797800017978
541 iluta meimane1786400017864
542 rokorudis1741000017410
543 Sandija Salgrāve16092119406217348
544 Guntars Ahentals159124515932017336
545 Līvija Statkusa (Mihailova)1718600017186
546 Iveta Ābelīte0441682926017133
547 vera jefimova008545317093
548 LĪGA VIDZE1706500017065
549 Kristīna Štrausa1702700017027
550 ღInta Boriseღ1701200017012
551 Inese Apšvalka416001659017006
552 Anna Gundega1687500016875
553 Andis Kurmītis008423016846
554 Ints Brunenieks1607607073616819
555 Vija Vītiņa414378158748216748
556 Ligita [Liga] Martunele [Abramenko]1667200016672
557 Romans Papiņš4594361173326816631
558 Rita Kothari1660400016604
559 Marite Rukmane1657600016576
560 Vija Jansone (Šulce)16445006916514
561 ĪRISA BUIVIDE1649600016496
562 Terēza Peniga1633400016334
563 Signe Marks0538121016295
564 Andis Kurmītis008145016290
565 Arta Ūdre1618200016182
566 armands runcis1615700016157
567 Aiga Vīgante15681033711216130
568 daiga brakmane008028016056
569 Ainārs Krūmiņš1605000016050
570 Elina Misjuka16036201116049
571 Sandra Bleive6224615279015947
572 Armands Lapsa15887001215899
573 Saulcerīte Kalniņa1588700415891
574 ilze ilze1585600015856
575 Anita Blumenaua15777030015807
576 vi-di995556320015587
577 maris zimka007784415572
578 Tatjana Slicāne0077296915527
579 Kika1419713260015523
580 Liene Raugule1551080015518
581 Elita Ozoliņa27251891242816315505
582 Liga Kanaske1006715317015484
583 Ruta Mieze1547600015476
584 Līga Jankovska140523213828715472
585 Baiba Baltiņa007714015428
586 Ināra Bondare007708015416
587 Modrīte Sermule15375029015404
588 Raivis Glāznieks15113721881015383
589 Maija Ļaksa1521300015213
590 jelena mjasnikova007577015154
591 Voldemārs Šķēls141730097015143
592 Kalvis Zeltiņš15054006215116
593 inga laksberga1503800015038
594 Laima Balode1413807165814912
595 baiba tetere6088087841414886
596 Vita Bulmeistare334145290014863
597 Velta Rjabceva1485000014850
598 Jānis Jaunzems1481800014818
599 Ludmila Mihailova1478200014782
600 Gunārs Bajārs1319314160714616

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)