• Horvātu mīklas "Lāpsta" uzvarētājs ir Eriks Silders. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 11.11.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Straume" uzvarētājs ir Kaspars Sedlenieks. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 09.11.2019 22:01
  • Igauņu mīklas "Tītars" uzvarētājs ir IEVA GURSKA. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 07.11.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Tornis" uzvarētājs ir Ilze Liepiņa. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 05.11.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Vobla" uzvarētājs ir rita pudane. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 03.11.2019 22:01
kopā seko 130
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
501 Jānis Štekelis21870009921969
502 Ingus Dziļums2172700021727
503 Ruta Žurgina215930701921682
504 Rita Borisova1836129228053021488
505 Marita Zariņa2141300021413
506 Anna Piļāne449020798021247
507 Dzintra Eglite1950210062721228
508 Violeta Kļaviņa21149360021185
509 Biruta Garanča2111300021113
510 vārds uzvārds20940160820964
511 Zigmunds Meļķerts196231212102820873
512 Pārsla Saulīte20577014313820858
513 Ilma Ločmele011120692020803
514 Maija Gailīte2080000020800
515 Janina Berzina20589094020683
516 Zenta Kalme372416190064320557
517 Inese Jansone204330010720540
518 Elvira Osite2044400020444
519 Ģirts Kaminskis0010210520425
520 Anita Blumenaua20364030020394
521 Jānis2038700020387
522 Laura Bramane1952105571820096
523 Anita Ušacka1996900019969
524 maija rasa0019924019924
525 Ilze Kaminska171721952210419869
526 santa strazdina10881325554793819860
527 Maija Ļaksa1961600019616
528 ineta ineta009721019442
529 Maija Rautmane72019356019428
530 Ivars Grečs009689019378
531 Inna Dāviņa1930000019300
532 Antra Brazauska1912300019123
533 Liena Potkina15430175251319081
534 Ligita Cīrule1884100418845
535 Dārta Freipiča2010186142918844
536 Inguna Smaļķe2048016768018816
537 Maija Rautmane0018781018781
538 Zane Urbāne009344018688
539 Sarma Sheldere90146383916418648
540 Juris Trups1835200018352
541 Lilita Pavloviča009158018316
542 iluta meimane1827600018276
543 Inta Svara009126018252
544 Imants Matvejāns166270127715618060
545 Dāvis Drozdovs1804500018045
546 Uvis Roze1800200018002
547 Susurs Susurs1797800017978
548 Guntis Balodis04878736017959
549 Inese Apšvalka416001711017526
550 rokorudis1741000017410
551 Sandija Salgrāve16092119406217348
552 Guntars Ahentals159124515932017336
553 Līvija Statkusa (Mihailova)1718600017186
554 Iveta Ābelīte0441682926017133
555 Raivis Glāznieks16846721881017116
556 vera jefimova008545317093
557 LĪGA VIDZE1706500017065
558 Kristīna Štrausa1702700017027
559 ღInta Boriseღ1701200017012
560 Anna Gundega1687500016875
561 Andis Kurmītis008423016846
562 Ints Brunenieks1607607073616819
563 Vija Vītiņa414378158748216748
564 Ligita [Liga] Martunele [Abramenko]1667200016672
565 Romans Papiņš4594361173326816631
566 Rita Kothari1660400016604
567 Marite Rukmane1658900016589
568 Vija Jansone (Šulce)16445006916514
569 ĪRISA BUIVIDE1649600016496
570 Terēza Peniga1633400016334
571 Signe Marks0538121016295
572 Andis Kurmītis008145016290
573 Arta Ūdre1618200016182
574 armands runcis1615700016157
575 Aiga Vīgante15681033711216130
576 daiga brakmane008028016056
577 Ainārs Krūmiņš1605000016050
578 Elina Misjuka16036201116049
579 Sandra Bleive6224615279015947
580 Armands Lapsa15887001215899
581 Saulcerīte Kalniņa1588700415891
582 ilze ilze1585600015856
583 vi-di995556320015587
584 maris zimka007784415572
585 Tatjana Slicāne0077296915527
586 Kika1419713260015523
587 Liene Raugule1551080015518
588 Elita Ozoliņa27251891242816315505
589 Liga Kanaske1006715317015484
590 Kristine Lipsberga988548350832815479
591 Ruta Mieze1547600015476
592 Līga Jankovska140523213828715472
593 Baiba Baltiņa007714015428
594 Ināra Bondare007708015416
595 Modrīte Sermule15375029015404
596 Jānis Jaunzems1539900015399
597 Maija Ļaksa1521300015213
598 jelena mjasnikova007577015154
599 Voldemārs Šķēls141730097015143
600 Kalvis Zeltiņš15054006215116

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)