• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
501 Ilma Ločmele011120692020803
502 Maija Gailīte2080000020800
503 Inese Jansone204330010720540
504 Elvira Osite2044400020444
505 Ģirts Kaminskis0010210520425
506 Zenta Kalme356216190064320395
507 Jānis2038700020387
508 Janina Berzina20128094020222
509 Laura Bramane1952105571820096
510 Anita Ušacka1996900019969
511 maija rasa0019924019924
512 Ilze Kaminska171721952210419869
513 santa strazdina10881325554793819860
514 Maija Ļaksa1961600019616
515 ineta ineta009721019442
516 Maija Rautmane72019356019428
517 Ivars Grečs009689019378
518 Inna Dāviņa1930000019300
519 Mirdza Zilace1078608467519258
520 Liena Potkina15430175251319081
521 Andris Rudzītis1457504367018942
522 Ligita Cīrule1884100418845
523 Dārta Freipiča2010186142918844
524 Inguna Smaļķe2048016768018816
525 Maija Rautmane0018781018781
526 Zane Urbāne009344018688
527 Sarma Sheldere90146383916418648
528 Lilita Pavloviča009158018316
529 Inta Svara009126018252
530 Dāvis Drozdovs1804500018045
531 Uvis Roze1800200018002
532 Susurs Susurs1797800017978
533 rokorudis1741000017410
534 Sandija Salgrāve16092119406217348
535 Guntars Ahentals159124515932017336
536 Antra Brazauska1727700017277
537 Līvija Statkusa (Mihailova)1718600017186
538 Ināra Gerasimova17105360017141
539 Iveta Ābelīte0441682926017133
540 vera jefimova008545317093
541 LĪGA VIDZE1706500017065
542 Kristīna Štrausa1702700017027
543 ღInta Boriseღ1701200017012
544 Anna Gundega1687500016875
545 Andis Kurmītis008423016846
546 Ints Brunenieks1607607073616819
547 Vija Vītiņa414378158748216748
548 Ligita [Liga] Martunele [Abramenko]1667200016672
549 Romans Papiņš4594361173326816631
550 Rita Kothari1660400016604
551 Marite Rukmane1656500016565
552 Inese Apšvalka416001614616562
553 Vija Jansone (Šulce)16445006916514
554 ĪRISA BUIVIDE1649600016496
555 Terēza Peniga1633400016334
556 Signe Marks0538121016295
557 Andis Kurmītis008145016290
558 Arta Ūdre1618200016182
559 armands runcis1615700016157
560 valdis Modāns1614100016141
561 Aiga Vīgante15681033711216130
562 daiga brakmane008028016056
563 Ainārs Krūmiņš1605000016050
564 Elina Misjuka16036201116049
565 Sandra Bleive6224615279015947
566 Armands Lapsa15887001215899
567 Saulcerīte Kalniņa1588700415891
568 ilze ilze1585600015856
569 Anita Blumenaua15777030015807
570 vi-di995556320015587
571 maris zimka007784415572
572 Tatjana Slicāne0077296915527
573 Kika1419713260015523
574 Liene Raugule1551080015518
575 Elita Ozoliņa27251891242816315505
576 Liga Kanaske1006715317015484
577 Ruta Mieze1547600015476
578 Līga Jankovska140523213828715472
579 Baiba Baltiņa007714015428
580 Ināra Bondare007708015416
581 Raivis Glāznieks15113721881015383
582 Maija Ļaksa1521300015213
583 jelena mjasnikova007577015154
584 Kalvis Zeltiņš15054006215116
585 inga laksberga1503800015038
586 Laima Balode1413807165814912
587 baiba tetere6088087841414886
588 Vita Bulmeistare334145290014863
589 Velta Rjabceva1485000014850
590 Modrīte Sermule14796029014825
591 Ludmila Mihailova1478200014782
592 Gunārs Bajārs1319314160714616
593 Aigars Grugulis007281014562
594 Guntis Siliņs8051221330331214542
595 maris semanis1429900714306
596 Indra Troska83143659091014269
597 Jānis Dambītis1426400014264
598 ince140370021114248
599 Zane Vitina678115133771014180
600 Inese Baranovska1393202121514159

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)