• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
101 Ruta Markevica4485980319186451875
102 Inga Ziediņa9026257964111480445970
103 Gundega Izaka0802222350444550
104 Vineta Skuja3226930813972921782434424
105 DACE KUPÇUS (RUSIŅA)23103336201963145433177
106 Ņina Lapsenberga43053203010430572
107 Rita Cedriņa320337988560484419677
108 Guntis Balodis0138220910031419613
109 zigis stepens002092640418528
110 Aigars Liepiņš348704112481458416193
111 Ausma Vītiņa1084744112480411830
112 Silvija Vēbere1204112480411260
113 Inta Krūze142440945861611875735403948
114 Ints Ozoliņš187901021302511400937
115 Iveta Ševele363073459339271344398803
116 Ruta Bomika1863225238822438392377
117 Ieva Vosekalna3888323140123389269
118 Nijole Neimane388760000388760
119 Dace Nonberga1220387900494388516
120 Irma Timermane3846955000384745
121 Ināra Švāģere38019300294380487
122 Beatrise Lamstere1704072532201340260374539
123 Guna Kadiķe025368875425369325
124 Juris Zanders36730813516639369115
125 irēna krastiņa1393249072232758363514
126 Valdis Palelionis2932332867937002339359253
127 santa dronka339951010018436358487
128 illuta illuta224859691265014489355918
129 Anna Bērziņa14439331738174573579351283
130 Ina Upnere2750223793531700425345082
131 Maija Šlesere-Malēja344778000344778
132 Daina Upīte13991001999971946341853
133 Maija Blinkina53803370640337602
134 Aiva Biteniece331692052776332520
135 Laimonis Būģis16933590589688052132330861
136 Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane)203527121198885276328703
137 Ligita Pundure3207720011320783
138 Velta Vaivode5540402616340317038
139 dainis borisans003158400315840
140 Ieva Neikena3071271993900202310222
141 Viola Jēkabsone935250211522738305785
142 Mārīte Adatiņa302942664531958305419
143 Sanita Veide17849843511198271761304437
144 Daina Gailane302736001658304394
145 Jānis Lazdiņš163871702821343687302378
146 Viktors Beķeris157030101256417291540301555
147 Ruta Žagare9080298289321299518
148 Zane Vilcāne263977307360207294920
149 gunārs reics289010002393291403
150 Inese Ansone11978101708410290622
151 Ligita Roziņa217902879126290097
152 silvars janecs288269008288277
153 Agija Krūmiņa6755602187821051287389
154 Inese Milta4604711252374060284578
155 Maiga Kemzane2818094400281853
156 Liena Bukuma (Lintiņa)9297213667171396398278433
157 Irēna Zariņa334181261238984572274235
158 Konstance Laicāne001365770273154
159 Anita Lasmane271494000271494
160 Gaisma Grigore266857010266858
161 Irēna Gukālova747105263485223264560
162 alvis balde257060001503258563
163 Janīna Grovere4985204702270083175255638
164 rita pudane254897000254897
165 vizma pole2830252913122253318
166 Jānis Lukaševičs0012435812248728
167 Uldis Auzāns14866992866033241568
168 Aija Kramiņa4692664119145759239083
169 Iveta Dreiblate236367001376237743
170 Sarma Bistere22183001200221233853
171 Baiba Lukaševiča4517133860153056204232291
172 Ruta Mazurika1711176763518972107231884
173 Ligita Silarāja89499955114238630227426
174 ivars Bērzs227030450108227183
175 Daiga Brakmane0022623422226256
176 Elita Jurģe22344708671843226157
177 Ināra Sekirnikova3750201842873221792
178 Zinta Dāvida11428601053791358221023
179 Aija Grīnberga22034500513220858
180 Iveta Kokoreviča2804552209027322212705
181 Anna Borisāne001056360211272
182 Pēteris Kvetkus127072786612602180208515
183 Inga Zālīte3261201732051483207300
184 Agra Jērica5389232119798128205719
185 biruta berge001023630204726
186 Kaspars Sedlenieks204066010554204225
187 Rita Dandzberga13289759249923329201408
188 ivars jaunslavietis1965803602644199260
189 Viktors Vingolds189925918527260199046
190 Aija Mežiņa25270561714301416198172
191 Gunārs Sadovičs1899436606022196571
192 Ansis Brālis196209000196209
193 Oskars Štrāls1595317129249271280192867
194 Brigita Laure1865302050570187305
195 Zina Akmentiņa14382016195810455186795
196 Jolanta Laicāne790186136146186361
197 Aina Ķuda1852290783109186121
198 Konstance Laicāne(dzim. Skudra)5350183678432184645
199 Baiba Baltiņa465511805380181054
200 Biruta Žagare001789090178909

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)