• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
601 Gita Nomale1404300014043
602 Inese Baranovska12303016087413985
603 Liene Damsone006964013928
604 Matilde Matilde9754040375313844
605 Anna Putniņa680137421813828
606 Līga Kalniņa006913013826
607 Kristīne Savicka984513570813721
608 Lauma Jakovele13541608013627
609 Līga Rozentālberga1355600013556
610 adi adijs1354700013547
611 helmuts vasermanis1104217665127313393
612 Astriida Greivule1338300013383
613 Lāsma Kalniņa1325100013251
614 Andis Kurmītis006615013230
615 Andris Jankuns1307300013073
616 Mārtiņš Irbe128748108113036
617 Līvija Statkusa1297600012976
618 Dzintra Timbare12228030038412912
619 valdis modāns1288600212888
620 Jānis Zeimuls-Priževoits11586012061512807
621 marite zaluma006380012760
622 Dzulija Rose0063248812736
623 denijs borisāns006347012694
624 Janis Zlemešs1259800012598
625 Sarmīte Špehte235012352012587
626 Inese Ruberte006284012568
627 Mairis Vasiļauskas106411559328712535
628 Jānis Jaunzems1252800012528
629 Inga Štreihfelde Lēpe8361234712212513
630 linndy198480401701512512
631 Laura Pastare12972122652812494
632 Imants Matvejāns110100127712112408
633 Voldemārs Šķēls113800095612336
634 Anita Zvaigzne0123120012312
635 Parsla Paberza1221200012212
636 Gatis Simanis1217700012177
637 bracka118240032412148
638 Aira Ridere0956025212147
639 Jānis Kramiņš006058012116
640 Aija Ozolina8590111359512089
641 Dainis Grīnbergs1196800611974
642 Zane Uzulena11942001011952
643 sisidra1193800011938
644 Ralfs Mazjānis1193700011937
645 valdis modans1191700011917
646 Laura Albrekte10837210742011897
647 Kristīne Orenīte2586624857610311889
648 ELINA GAILE117820100611888
649 Sandra Kokina11732009211824
650 Ieviņa Strole4213075831011806
651 Agita Kupača1174000011740
652 Inga Štreihfelde-Lēpe010757042911544
653 gints gvazdžiausks1154100011541
654 Dace Meļķerte (Romane)005713011426
655 Pēteris Valners1048314751221411356
656 Ārija Pakere6383234725088111319
657 si0113010011301
658 Rūta priedīte965401624011278
659 Gints Bārzdelis6302176731891011268
660 Sigita Sigita2793610809311127
661 Juris11108001011118
662 Krista Pavāra946010146411096
663 Nauris Bajārs1108900011089
664 čeburaška109410128511074
665 Madlēna Delle4451366520011007
666 Andris Džeriņš1099500010995
667 regina bekere005446010892
668 Inguna Birzniece138107230010861
669 Inita Lejiņa1085200010852
670 Benedikts Spridzāns005388010776
671 Anita Koliņa1075000010750
672 iluta meimane1069800010698
672 Dzintra Derkevica1069800010698
674 Agrita Jaunarāja10810947910810668
675 Lāsma Vjatere10577360510618
676 Mudīte Sēkliņa1059500010595
677 Iveta Freimane1468090891710574
678 Imants Cimmermanis1055600010556
679 Kristaps Goruza1052100010521
680 Vija Liepiņa102110280210493
681 Inese Titiņa(Franaite)005232010464
682 Iveta Liepiņa005216010432
683 Elina Locane04654976810425
684 kalvis celmins1343610231010401
685 Mara Virzina1040000010400
686 Sanita81585245410010393
687 Kristīne Meistere99141022643710317
688 Anita Jonikāne005157010314
689 Ruta Maziņa99890031010299
690 Kristine Kocina005142010284
691 Mārtiņš Štreihfelds160102041510235
692 Diāna Vilcāne005110010220
693 Toms Mudulis4013607001710100
694 Sāra Roze9819001489967
695 Ligita Pundure99510009951
696 Agra Jērica770982309900
697 Raimonds Rudko98860009886
698 Dace Pošiva9537003479884
699 Laura Greķe9523302049829
700 Diāna Vilcāne00491219825

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)