• Horvātu mīklas "Lāpsta" uzvarētājs ir Eriks Silders. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 11.11.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Straume" uzvarētājs ir Kaspars Sedlenieks. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 09.11.2019 22:01
  • Igauņu mīklas "Tītars" uzvarētājs ir IEVA GURSKA. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 07.11.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Tornis" uzvarētājs ir Ilze Liepiņa. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 05.11.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Vobla" uzvarētājs ir rita pudane. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 03.11.2019 22:01
kopā seko 130
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
601 inga laksberga1503800015038
602 Laima Balode1413807165814912
603 baiba tetere6088087841414886
604 Vita Bulmeistare334145290014863
605 Velta Rjabceva1485000014850
606 Ludmila Mihailova1478200014782
607 Gunārs Bajārs1319314160714616
608 Aigars Grugulis007281014562
609 Guntis Siliņs8051221330331214542
610 maris semanis1429900714306
611 Indra Troska83143659091014269
612 ince140370021114248
613 Zane Vitina678115133771014180
614 Inese Baranovska1393202121514159
615 Gita Nomale1404300014043
616 Inese Baranovska12303016087413985
617 Liene Damsone006964013928
618 Matilde Matilde9754040375313844
619 Anna Putniņa680137421813828
620 Astriida Greivule1382700013827
621 Līga Kalniņa006913013826
622 Līga Rozentālberga1381900013819
623 Kristīne Savicka984513570813721
624 helmuts vasermanis1132317665127313674
625 Lauma Jakovele13541608013627
626 adi adijs1354700013547
627 Lāsma Kalniņa1325100013251
628 Andis Kurmītis006615013230
629 Andris Jankuns1307300013073
630 Mārtiņš Irbe128748108113036
631 Līvija Statkusa1297600012976
632 Dzintra Timbare12228030038412912
633 valdis modāns1288600212888
634 Jānis Zeimuls-Priževoits11586012061512807
635 marite zaluma006380012760
636 Dzulija Rose0063248812736
637 denijs borisāns006347012694
638 Janis Zlemešs1259800012598
639 Sarmīte Špehte235012352012587
640 Inese Ruberte006284012568
641 Mairis Vasiļauskas106411559328712535
642 Inga Štreihfelde Lēpe8361234712212513
643 linndy198480401701512512
644 Laura Pastare12972122652812494
645 Anita Zvaigzne0123120012312
646 Parsla Paberza1221200012212
647 Gatis Simanis1217700012177
648 bracka118240032412148
649 Aira Ridere0956025212147
650 Jānis Kramiņš006058012116
651 Aija Ozolina8590111359512089
652 Dainis Grīnbergs1196800611974
653 Zane Uzulena11942001011952
654 sisidra1193800011938
655 Ralfs Mazjānis1193700011937
656 valdis modans1191700011917
657 Laura Albrekte10837210742011897
658 Kristīne Orenīte2586624857610311889
659 ELINA GAILE117820100611888
660 Sandra Kokina11732009211824
661 Ieviņa Strole4213075831011806
662 gints gvazdžiausks1176800011768
663 Agita Kupača1174000011740
664 Guntis Bileskalns1164200011642
665 Inga Štreihfelde-Lēpe010757042911544
666 Dace Meļķerte (Romane)005713011426
667 Pēteris Valners1050618351221411415
668 Ārija Pakere6383234725088111319
669 si0113010011301
670 Rūta priedīte965401624011278
671 Gints Bārzdelis6302176731891011268
672 Sigita Sigita2793610809311127
673 Juris11108001011118
674 Krista Pavāra946010146411096
675 Nauris Bajārs1108900011089
676 čeburaška109410128511074
677 Inita Lejiņa1103900011039
678 Daina Berzina1101000011010
679 Madlēna Delle4451366520011007
680 Andris Džeriņš1099500010995
681 regina bekere005446010892
682 Inguna Birzniece138107230010861
683 Benedikts Spridzāns005388010776
684 Anita Koliņa1075000010750
685 Dzintra Derkevica1069800010698
686 Agrita Jaunarāja10810947910810668
687 Lāsma Vjatere10577360510618
688 Mudīte Sēkliņa1059500010595
689 Iveta Freimane1468090891710574
690 Kristaps Goruza1052100010521
691 Vija Liepiņa102110280210493
692 Inese Titiņa(Franaite)005232010464
693 Iveta Liepiņa005216010432
694 Elina Locane04654976810425
695 kalvis celmins1343610231010401
696 Mara Virzina1040000010400
697 Sanita81585245410010393
698 Kristīne Meistere99141022643710317
699 Anita Jonikāne005157010314
700 Ruta Maziņa99890031010299

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)