• Horvātu mīklas "Sīriuss" uzvarētājs ir Baiba Matisone. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 23.08.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Lācis" uzvarētājs ir Ojārs Petrevics. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 21.08.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Odins" uzvarētājs ir Vija Ķimele (ex Jēkabsone). Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 19.08.2019 22:01
  • Latīņamerikas mīklas "Safīrs" uzvarētājs ir Imants Malējs. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 17.08.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Nīts" uzvarētājs ir Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane). Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 15.08.2019 22:01
kopā seko 132
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
601 Aigars Grugulis007281014562
602 Guntis Siliņs8051221330331214542
603 maris semanis1429900714306
604 Indra Troska83143659091014269
605 ince140370021114248
606 Zane Vitina678115133771014180
607 Inese Baranovska1393202121514159
608 Gita Nomale1404300014043
609 Inese Baranovska12303016087413985
610 Liene Damsone006964013928
611 Matilde Matilde9754040375313844
612 Anna Putniņa680137421813828
613 Astriida Greivule1382700013827
614 Līga Kalniņa006913013826
615 Līga Rozentālberga1376800013768
616 Kristīne Savicka984513570813721
617 Lauma Jakovele13541608013627
618 adi adijs1354700013547
619 helmuts vasermanis1104217665127313393
620 Lāsma Kalniņa1325100013251
621 Andis Kurmītis006615013230
622 Andris Jankuns1307300013073
623 Mārtiņš Irbe128748108113036
624 Līvija Statkusa1297600012976
625 Dzintra Timbare12228030038412912
626 valdis modāns1288600212888
627 Jānis Zeimuls-Priževoits11586012061512807
628 marite zaluma006380012760
629 Dzulija Rose0063248812736
630 denijs borisāns006347012694
631 Janis Zlemešs1259800012598
632 Sarmīte Špehte235012352012587
633 Inese Ruberte006284012568
634 Guntis Balodis04876035012557
635 Mairis Vasiļauskas106411559328712535
636 Inga Štreihfelde Lēpe8361234712212513
637 linndy198480401701512512
638 Imants Matvejāns111060127712112504
639 Laura Pastare12972122652812494
640 Anita Zvaigzne0123120012312
641 Irēna Priede11377608030112286
642 Parsla Paberza1221200012212
643 Gatis Simanis1217700012177
644 bracka118240032412148
645 Aira Ridere0956025212147
646 Jānis Kramiņš006058012116
647 Aija Ozolina8590111359512089
648 Dainis Grīnbergs1196800611974
649 Zane Uzulena11942001011952
650 sisidra1193800011938
651 Ralfs Mazjānis1193700011937
652 valdis modans1191700011917
653 Laura Albrekte10837210742011897
654 Kristīne Orenīte2586624857610311889
655 ELINA GAILE117820100611888
656 Sandra Kokina11732009211824
657 Ieviņa Strole4213075831011806
658 Agita Kupača1174000011740
659 Inga Štreihfelde-Lēpe010757042911544
660 gints gvazdžiausks1154100011541
661 Dace Meļķerte (Romane)005713011426
662 Pēteris Valners1050618351221411415
663 Ārija Pakere6383234725088111319
664 si0113010011301
665 Rūta priedīte965401624011278
666 Gints Bārzdelis6302176731891011268
667 Sigita Sigita2793610809311127
668 Juris11108001011118
669 Krista Pavāra946010146411096
670 Nauris Bajārs1108900011089
671 čeburaška109410128511074
672 Madlēna Delle4451366520011007
673 Andris Džeriņš1099500010995
674 regina bekere005446010892
675 Inguna Birzniece138107230010861
676 Inita Lejiņa1085200010852
677 Benedikts Spridzāns005388010776
678 Anita Koliņa1075000010750
679 Dzintra Derkevica1069800010698
680 Agrita Jaunarāja10810947910810668
681 Lāsma Vjatere10577360510618
682 Mudīte Sēkliņa1059500010595
683 Iveta Freimane1468090891710574
684 Kristaps Goruza1052100010521
685 Vija Liepiņa102110280210493
686 Inese Titiņa(Franaite)005232010464
687 Iveta Liepiņa005216010432
688 Elina Locane04654976810425
689 kalvis celmins1343610231010401
690 Mara Virzina1040000010400
691 Sanita81585245410010393
692 Daina Berzina1037600010376
693 Kristīne Meistere99141022643710317
694 Anita Jonikāne005157010314
695 Ruta Maziņa99890031010299
696 Kristine Kocina005142010284
697 Mārtiņš Štreihfelds160102041510235
698 Diāna Vilcāne005110010220
699 Toms Mudulis4013607001710100
700 Sāra Roze9819001489967

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)