• Horvātu mīklas "Sīriuss" uzvarētājs ir Baiba Matisone. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 23.08.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Lācis" uzvarētājs ir Ojārs Petrevics. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 21.08.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Odins" uzvarētājs ir Vija Ķimele (ex Jēkabsone). Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 19.08.2019 22:01
  • Latīņamerikas mīklas "Safīrs" uzvarētājs ir Imants Malējs. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 17.08.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Nīts" uzvarētājs ir Ērikaﮎ Žildeﮎ (dzim. Veidemane). Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 15.08.2019 22:01
kopā seko 132
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
201 Baiba Baltiņa465511848580185374
202 Konstance Laicāne(dzim. Skudra)5350183678432184645
203 Biruta Žagare001789090178909
204 Svetlana Gžibovska072881880176448
205 Daiga Celmiņa6683841167694192175410
206 Actiņa762901661280173757
207 Vineta Kamoliņa172870000172870
208 IEVA GURSKA1706870047170734
209 Daina Rajecka (Strazdiņa)170172000170172
210 Kārlis Mozga985300625035548166581
211 Anita Koliņa160433021190162552
212 Uldis Vitols142355144124046314161127
213 Anna Putra160867000160867
214 Anita Zvaigzne13669145058061158788
215 Ilga Grigorjeva144409013408424158241
216 Iveta Ezerina156331000156331
217 Dale Snapaite93902606750331154908
218 Veneranda Skutele15095400426151380
219 Imants Malējs924255844700150872
220 Diāna Lasmane40201504460150848
221 Indulis Plankoivs150514060150520
222 Rasma Celmiņa146606214801245149999
223 LIDIJA BĒRZIŅA53614935811149410
224 ligita matisone14765299110076148819
225 Baiba Jurcāne147246000147246
226 viktors insbergs134836480707436147079
227 Agnese Stronsteina145823010018145941
228 laura kalnina4976361407490145761
229 Rita Borisova991991447361022144958
230 Inga Zālīte107310133578420144729
231 Dace Stalberga4800142948899144327
232 eriks silders1101020323931434143929
233 Ineta Vāsule329501381990141494
234 Ina Karlivāne14120300103141306
235 aiva biteniece140374045724141143
236 Inga Sunshine74637153631349137933
237 Ieva Kozlovska419491729545760137638
238 Daina Balande72526110465325516136843
239 aivars zilacis2146301144510135914
240 Dace Antonāne5281298039870915133808
241 Lidija Gederte12386216666251886132539
242 Milda Rožcenkova132156000132156
243 Aija Samovlade0721307320130804
244 Rolands Indans115213189511231609128948
245 Valdis Egle5972416166540237126662
246 Tālivaldis Cacurs1235213812541148125961
247 Ruta Petersone471189119133750124683
248 Anita Lejniece2615361217420124393
249 Liega Spridzāne71819690544837158123719
250 Lūcija Ozoliņa33101231500123481
251 Indra Janitena (Saviele)7801229270123005
252 Inta Rijniece1098570012502122359
253 Brigita Poriete1366145611007710118993
254 Juta Ozoliņa070118071125118266
255 Aldis Meņģis114881002497117378
256 Olita Brūna97176254017438114868
257 Sintija Siksaliete1013401144700112787
258 Andris Roziņš00562630112526
259 Ruta Praude11036713700110504
260 Gunita Riņķe-Sarkane1094060011109417
261 Laima Miķelsone233695854720108846
262 Sarmīte Liepiņa970951089200107987
263 egils krīgens34021610609971106726
264 Vikentija Morkāne3490104394167104910
265 Elita Liepiņa82926020198148103272
266 irena zarina330130684055101423
267 valdis kliesmanis10081904400101259
268 Gundars Lasmanis99314672082100068
269 Baiba Dreimane22033697706099945
270 Sandija Borovska2924959287019099535
271 Ojārs Petrevics989700186099156
272 Silvija Andersone01094543718098381
273 Arturs Kalnins80657896168097552
274 Una Bērziņa0048472096944
275 Elīna Petrovska87055048963454096548
276 maz mārtiņi572403532225985395213
277 Jānis Dambītis9498700094987
278 Anda Saknīte9496900994978
279 Ingars Okmanis94178004794225
280 Baiba Stepīte9288900092889
281 Inta Vēmane1200907704390933
282 Uldis Roze90619830090702
283 Sabīne Bunkše1435639760624190498
284 Guna Tuča0045217090434
285 Daiga Rozenberga8131804160476190239
286 Elita Jaudzema76510011448387961
287 Jānis Rūtiņš82915440752610487952
288 Juris Pošeika8742800087428
289 Elita Jaudzema7794208612086554
290 Judīte Bergmane46117039016134786480
291 Aija Kramiņa1609663806278835685620
292 Jānis Bērziņš85486130085499
293 Anna Malinovska257281728088685186
294 Laura Tumase84231002084251
295 Saulcerīte Kalniņa83851006683917
296 Jānis Krūze8118619040083090
297 dainis borisans0041026082052
298 Uldis Auzāns739428176667680775
299 Ilga Smite784030144212380670
300 Gunita Riņķe-Sarkane7976900079769

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)