• Horvātu mīklas "Lāpsta" uzvarētājs ir Eriks Silders. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 11.11.2019 22:01
  • Zviedru mīklas "Straume" uzvarētājs ir Kaspars Sedlenieks. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 09.11.2019 22:01
  • Igauņu mīklas "Tītars" uzvarētājs ir IEVA GURSKA. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 07.11.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Tornis" uzvarētājs ir Ilze Liepiņa. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 05.11.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Vobla" uzvarētājs ir rita pudane. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 03.11.2019 22:01
kopā seko 130
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
201 Baiba Baltiņa512511917250192288
202 IEVA GURSKA1920010047192048
203 Brigita Laure1865302050570187305
204 Diāna Lasmane40201866110187013
205 Zina Akmentiņa14382016195810455186795
206 Jolanta Laicāne790186136146186361
207 Konstance Laicāne(dzim. Skudra)5350183678432184645
208 Daina Rajecka (Strazdiņa)183336000183336
209 Biruta Žagare001789090178909
210 Actiņa762901697050177334
211 Svetlana Gžibovska072884720177016
212 Daiga Celmiņa6683841167694192175410
213 Kārlis Mozga985300625035548166581
214 Anita Koliņa160433021190162552
215 Uldis Vitols142355144124046314161127
216 Jānis Dambītis159024000159024
217 Rasma Celmiņa155506214801245158899
218 Anita Zvaigzne13669145058061158788
219 Ilga Grigorjeva144460013408424158292
220 Iveta Ezerina156424000156424
221 ligita matisone15421299110076155379
222 Dale Snapaite93902606750331154908
223 Anna Malinovska3344111991301080154434
224 Veneranda Skutele15095400426151380
225 Imants Malējs924255844700150872
226 Indulis Plankoivs150569060150575
227 LIDIJA BĒRZIŅA53614935811149410
228 Baiba Jurcāne147246000147246
229 viktors insbergs134836480707436147079
230 Agnese Stronsteina145823010018145941
231 laura kalnina4976361407490145761
232 Rita Borisova991991447361022144958
233 Inga Zālīte107310133578420144729
234 Dace Stalberga4800142948899144327
235 Arnis Kalējs2713698851070387144066
236 eriks silders1101020323931434143929
237 Daina Balande74478123495677516143618
238 Ineta Vāsule329501381990141494
239 Ina Karlivāne14120300103141306
240 aiva biteniece140374045724141143
241 Anita Lejniece5404361353380140778
242 Lidija Gederte13013016666251909138830
243 Inga Sunshine74637153631349137933
244 Ieva Kozlovska419491729545760137638
245 aivars zilacis2146301144510135914
246 Dace Antonāne5281298039870915133808
247 Milda Rožcenkova132156000132156
248 Aija Samovlade0721311840131256
249 Lūcija Ozoliņa33101297690130100
250 Rolands Indans115213189511231609128948
251 Tālivaldis Cacurs1241323812541148126572
252 Ruta Petersone471189119133750124683
253 Liega Spridzāne71819690544837158123719
254 Indra Janitena (Saviele)7801229270123005
255 Inta Rijniece1098570012502122359
256 Brigita Poriete1382845611010470119436
257 Juta Ozoliņa070118071125118266
258 Aldis Meņģis114881002497117378
259 Olita Brūna98791254018009117054
260 Inta Vēmane120011451643114679
261 Sintija Siksaliete1013401144700112787
262 Andris Roziņš00562630112526
263 Ruta Praude11176313700111900
264 Indulis Plankovs111443010111444
265 Gunita Riņķe-Sarkane1094060011109417
266 Laima Miķelsone233695854720108846
267 Elita Liepiņa87900020298148108346
268 Sarmīte Liepiņa970951089200107987
269 egils krīgens34021610617571106802
270 Valentīna Seile189600854861190105636
271 Vikentija Morkāne3490104394167104910
272 Ojārs Petrevics10432001860104506
273 irena zarina330130684055101423
274 valdis kliesmanis10081904400101259
275 Gundars Lasmanis99314672082100068
276 Baiba Dreimane22033697706099945
277 Sandija Borovska2924959287019099535
278 Silvija Andersone01094543718098381
279 Arturs Kalnins80657896168097552
280 Una Bērziņa0048472096944
281 Elīna Petrovska87055048963454096548
282 maz mārtiņi572403532225985395213
283 Anda Saknīte9496900994978
284 Ingars Okmanis94178004794225
285 Baiba Stepīte9288900092889
286 Uldis Roze90619830090702
287 Sabīne Bunkše1435639760624190498
288 Guna Tuča0045217090434
289 Elita Jaudzema8164308612090255
290 Daiga Rozenberga8131804160476190239
291 Elita Jaudzema76510011448387961
292 Jānis Rūtiņš82915440752610487952
293 Juris Pošeika8765900087659
294 Judīte Bergmane46117039016134786480
295 Aija Kramiņa1609663806278835685620
296 Jānis Bērziņš85486130085499
297 Guna Krancina178808252588485197
298 Sarmīte Lapene8502300085023
299 Laura Tumase84600002084620
300 Saulcerīte Kalniņa83851006683917

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)