• Latviešu mīklas "Paide" uzvarētājs ir laima andžāne. Apsveicam ar iegūtiem 15 bonusa punktiem. | 18.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Agave" uzvarētājs ir Zigrīda Vidējā. Apsveicam ar iegūtiem 10 bonusa punktiem. | 16.06.2019 22:01
  • Horvātu mīklas "Florete" uzvarētājs ir Anna Putra. Apsveicam ar iegūtu 15 dienu abonementu. | 14.06.2019 22:01
  • Latviešu mīklas "Eglaine" uzvarētājs ir Maruta Bože. Apsveicam ar iegūtu 10 dienu abonementu. | 12.06.2019 22:01
  • Vācu mīklas "Disks" uzvarētājs ir Anita Šķenderska. Apsveicam ar iegūtiem 20 bonusa punktiem. | 10.06.2019 22:01
kopā seko 133
Kopējais tops
Vieta   Lietotājs Krustvārdu mīklu punkti Sudoku punkti Puzles punkti Erudīta punkti Kopējie punkti
201 Mārīte Raudoviča177684000177684
202 Zane Ontensone176567000176567
203 Daiga Celmiņa6683841167694192175410
204 Actiņa762901661280173757
205 Kārlis Mozga985300625035548166581
206 IEVA GURSKA1657270047165774
207 Anita Koliņa160433021190162552
208 Uldis Vitols142355144124046314161127
209 Daina Rajecka (Strazdiņa)160752000160752
210 Anita Zvaigzne13669145058061158788
211 Ilga Grigorjeva144112013408424157944
212 Iveta Ezerina156331000156331
213 Dale Snapaite93902606750331154908
214 Veneranda Skutele15095400426151380
215 Imants Malējs924255844700150872
216 LIDIJA BĒRZIŅA53614935811149410
217 Indulis Plankoivs148538060148544
218 Baiba Jurcāne147246000147246
219 viktors insbergs134836480707436147079
220 Agnese Stronsteina145823010018145941
221 laura kalnina4976361407490145761
222 Rita Borisova991991447361022144958
223 Inga Zālīte107310133578420144729
224 Dace Stalberga4800142948899144327
225 Vineta Kamoliņa144019000144019
226 eriks silders1101020323931434143929
227 Ineta Vāsule329501381990141494
228 imants Tūbelis140673048619141178
229 aiva biteniece140374045724141143
230 Rasma Celmiņa136945214801245140338
231 Inga Sunshine74637153631349137933
232 Ieva Kozlovska419491729545760137638
233 ligita matisone13632199110076137488
234 aivars zilacis2146301144510135914
235 Ina Karlivāne13458600103134689
236 Dace Antonāne5281298039870915133808
237 Lidija Gederte12386216666251886132539
238 Milda Rožcenkova132156000132156
239 Daina Balande7206190125053116131620
240 Svetlana Gžibovska072647300129532
241 Aija Samovlade0721292640129336
242 Diāna Lasmane40201285870128989
243 Rolands Indans115213189511231609128948
244 Ruta Petersone471189119133750124683
245 Tālivaldis Cacurs1217583812541148124198
246 Liega Spridzāne71819690544837158123719
247 Indra Janitena (Saviele)7801229270123005
248 Inta Rijniece1098570012502122359
249 Lūcija Ozoliņa33101206100120941
250 Ģirts Neļķe00601830120366
251 Brigita Poriete1366145611007710118993
252 Juta Ozoliņa070118071125118266
253 Aldis Meņģis114881002497117378
254 Olita Brūna97176254016948114378
255 Sintija Siksaliete1013401144700112787
256 Andris Roziņš00562630112526
257 Ruta Praude11017413700110311
258 Gunita Riņķe-Sarkane1094060011109417
259 Laima Miķelsone233695854720108846
260 Sarmīte Liepiņa970951089200107987
261 egils krīgens34021610609971106726
262 Anna Putra106588000106588
263 Vikentija Morkāne3490104394167104910
264 Anita Lejniece197336995420101551
265 irena zarina330130684055101423
266 Elita Liepiņa80736020198148101082
267 valdis kliesmanis10015404400100594
268 Gundars Lasmanis99314672082100068
269 Baiba Dreimane22033697706099945
270 Sandija Borovska2924959287019099535
271 Silvija Andersone01094543718098381
272 Arturs Kalnins80657896168097552
273 Ojārs Petrevics971140186097300
274 Una Bērziņa0048472096944
275 Elīna Petrovska87055048963454096548
276 maz mārtiņi572403532225985395213
277 Anda Saknīte9496900994978
278 Ingars Okmanis94178004794225
279 Baiba Stepīte9288900092889
280 Uldis Roze90619830090702
281 Sabīne Bunkše1435639760624190498
282 Guna Tuča0045217090434
283 Daiga Rozenberga8106604160476189987
284 Elita Jaudzema76510011448387961
285 Jānis Rūtiņš82915440752610487952
286 Juris Pošeika8742800087428
287 Judīte Bergmane46117039016134786480
288 Aija Kramiņa1609663806278835685620
289 Jānis Bērziņš85486130085499
290 Saulcerīte Kalniņa83851006683917
291 Elita Jaudzema7504608612083658
292 Jānis Krūze8118619040083090
293 Laura Tumase82596002082616
294 Inta Vēmane1200819954382158
295 dainis borisans0041026082052
296 Uldis Auzāns739428176667680775
297 Ilga Smite784030144212380670
298 Gunita Riņķe-Sarkane7976900079769
299 Silvija Circene7883140578840
300 Sandra Pāvila7752911745619278294

Ir kādi ieteikumi, problēmas vai kas cits sakāms, droši nodot mums ziņu! :)